Witaj nieznajomy! Dziś jest: poniedziałek, 20 Styczeń 2020
Bydgoski Portal Internetowy
CODZIENNIE NOWA DAWKA
INFORMACJI

   
Filmidło

Smok Szczerbatek premierowo w kinach sieci Multikino 17 czerwca, 2014 o 22:03

Już 20 czerwca w kinach sieci Multikino premierowo, kontynuacja animowanego hitu sprzed czterech lat, czyli „Jak wytresować smoka 2”. Przygody małego Wikinga będzie można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET.

Smok Szczerbatek premierowo w kinach sieci Multikino

„Jak wytresować smoka 2” to pierwsza z dwóch kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. W drugim rozdziale planowanej trylogii nierozłączna para musi stanąć w obronie pokoju: ocalić przyszłość ludzi i smoków przed żądnym władzy Drago. Za kamerą „Jak wytresować smoka 2” ze studia DreamWorks ponownie stanął Dean DeBlois. Głosu postaciom użyczyli zaś m.in: Grzegorz Drojewski, Danuta Stenka, Miłogost Reczek i Julia Kamińska. Animacja wyświetlana będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seans filmu „Jak wytresować smoka 2”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Udostępnij artykuł...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn
autor: HL

Komentarze wyłączone.

E-sklep
platforma zakupowa dla firm


WYDARZENIA

Sorry, no posts matched your criteria.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK'u