Witaj nieznajomy! Dziś jest: środa, 5 Sierpień 2020
Bydgoski Portal Internetowy
CODZIENNIE NOWA DAWKA
INFORMACJI

   
Filmidło

Smok Szczerbatek premierowo w kinach sieci Multikino 17 czerwca, 2014 o 22:03

„Jak wytresować smoka 2” to pierwsza z dwóch kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. W drugim rozdziale planowanej trylogii nierozłączna para musi stanąć w obronie pokoju: ocalić przyszłość ludzi i smoków przed żądnym władzy Drago. Za kamerą „Jak wytresować smoka 2” ze studia DreamWorks ponownie stanął Dean DeBlois. Głosu postaciom użyczyli zaś m.in: Grzegorz Drojewski, Danuta Stenka, Miłogost Reczek i Julia Kamińska. Animacja wyświetlana będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seans filmu „Jak wytresować smoka 2”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Udostępnij artykuł...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
autor: HL

Komentarze wyłączone.

NA EKRANIE

Fatal error: Cannot redeclare file_get_html() (previously declared in /home/mpi/domains/byd.com.pl/public_html/wp-content/plugins/responsive-lightbox/library/simplehtmldom/simple_html_dom.php:49) in /home/mpi/domains/byd.com.pl/public_html/wp-content/themes/efirma/functions/naekranie/simple_html_dom.php on line 80