Witaj nieznajomy! Dziś jest: czwartek, 12 Grudzień 2019
Bydgoski Portal Internetowy
CODZIENNIE NOWA DAWKA
INFORMACJI

   
Wiadomości

300 poszerzonych miejsc parkingowych w Zielonych Arkadach 23 sierpnia, 2016 o 11:52

Kolejny etap modernizacji parkingu w Zielonych Arkadach dobiegł końca.

300 poszerzonych miejsc parkingowych w Zielonych Arkadach

Do użytku Klientów zostało oddanych 100 dodatkowych, poszerzonych miejsc parkingowych. Z miesiąca na miesiąc wprowadzane są kolejne udogodnienia. Finalizacja prac planowana jest na koniec września.

W maju rozpoczęła się modernizacja parkingu największego w regionie Centrum Handlowego Zielone Arkady. Jej celem jest modyfikacja organizacji ruchu na parkingu, a tym samym poprawa jego funkcjonalności. W przeciągu ostatnich miesięcy oddano do użytku Klientów 200 poszerzonych miejsc parkingowych oraz komfortowe stanowiska przeznaczone dla rodzin z dziećmi, zlokalizowane blisko wejść do Centrum.

Od dzisiaj osoby odwiedzające Centrum mogą skorzystać z kolejnych 100 poszerzonych miejsc postojowych. Stanowiska znajdują się na najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez Klientów poziomach parkingu – P1, P2 oraz P3. Zielone Arkady to również miejsce przyjazne rowerzystom, na których czekają stojaki rowerowe, a na terenie parkingu znajduje się specjalna, samoobsługowa stacja napraw.

Kolejna etap modernizacji obejmować będzie kontynuację budowy dodatkowych ramp, na których zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Wiąże się to ze zmianą organizacji ruchu na parkingu, o czym Klienci Centrum będą na bieżąco informowani. Oficjalne zakończenie prac już za niespełna dwa miesiące.

DSCN7207

(KC)

Udostępnij artykuł...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn
autor: kczelusta

Dodaj komentarz

E-sklep
platforma zakupowa dla firm


WYDARZENIA

Sorry, no posts matched your criteria.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK'u