Witaj nieznajomy! Dziś jest: czwartek, 5 Sierpień 2021
Bydgoski Portal Internetowy
CODZIENNIE NOWA DAWKA
INFORMACJI

   
Wiadomości

Najgłośniejszy bieg w Polsce, czyli Rock’N’Run już niedługo 29 sierpnia, 2016 o 13:39

Trasa Półmaratonu liczy 21,097km i składa się z 4 pętli. Trasa Rockowej Pętli liczy 5,25km i składa się z 1 pętli. Szczegółowy jej opis opublikowany jest na stronie: www.rocknrun.pl. Na trasie rozmieszczonych zostanie 9 scen, na których będą prezentowały się zaproszone grupy muzyczne.

Bieg jest otwarty dla wszystkich amatorów-biegaczy, którzy wypełnili formularz zgłoszenia udziału i uiścili opłatę startową oraz posiadają aktualne badania lekarskie (lub podpiszą stosowne oświadczenie). Każda osoba uczestniczy w biegu na własną odpowiedzialność.

W biegu mogą wziąć udział tylko osoby, które wpłaciły opłatę startową i mają przypięty numer startowy w widocznym miejscu.

Warunkiem otrzymania medalu na mecie jest przypięty na klatce piersiowej numer startowy imprezy biegowej.

Podobnie jak w latach poprzednich pakiety startowe na ROCK’N’RUN oraz ROCKOWĄ PĘTLĘ będzie można odebrać w Decathlon Bydgoszcz (ul. Mariana Rejewskiego 5a).

Zgłoszenia elektroniczne za pośrednictwem strony www.rocknrun.pl (do 1 września, kiedy to z powodów organizacyjnych rejestracja elektroniczna zostanie zamknięta)

W dniach 2, 3 września w biurze zawodów oraz 4 września na linii startu (patrz wyżej). W dniu zawodów od godziny 9:00 do godziny 11:30, później następuje koniec zapisów! Pakiety startowe z numerem będzie można odbierać do godziny 11:30.

2, 3 i 4 września w biurze zawodów należy okazać dowód osobisty i dokument potwierdzający dokonanie opłaty startowej (jeżeli jej uiszczenie nie było widoczne na liście startowej na stronie www.rocknrun.pl).

Tegoroczny Bieg odbędzie się na terenie najpiękniejszego zakątka naszego miasta – w Myślęcinku. Start oraz meta będą na terenie Polany Różopole. Uczestnicy Półmaratonu pokonają tę trasę czterokrotnie, uczestnicy Rockowej Pętli raz.

Termin: 4 września 2016 r.
Start: godz. 12:00

Zamknięcie mety nastąpi o godz. 15:00.

plakat

(KC)

Udostępnij artykuł...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
autor: kczelusta

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

NA EKRANIE

Fatal error: Cannot redeclare file_get_html() (previously declared in /home/mpi/domains/byd.com.pl/public_html/wp-content/plugins/responsive-lightbox/library/simplehtmldom/simple_html_dom.php:49) in /home/mpi/domains/byd.com.pl/public_html/wp-content/themes/efirma/functions/naekranie/simple_html_dom.php on line 80