Witaj nieznajomy! Dziś jest: czwartek, 12 Grudzień 2019
Bydgoski Portal Internetowy
CODZIENNIE NOWA DAWKA
INFORMACJI

   
Wiadomości

Uczciwe zachowanie mieszkanek Bydgoszczy 22 sierpnia, 2016 o 13:36

Dwie bydgoszczanki wykazały się niesamowitą uczciwością.

Uczciwe zachowanie mieszkanek Bydgoszczy

Kobiety przekazały policjantom z bydgoskich Wyżyn znalezioną gotówkę oraz portfel. W jednym przypadku było to 7500 złotych. Pieniądze wróciły już do właściciela. Niewątpliwie postawa tych kobiet zasługuje na uznanie oraz godne naśladowanie.

Zdarzenia miały miejsce w piątek (19.08.2016), wówczas do komisariatu na bydgoskich Wyżynach zgłosiły się dwie kobiety, które postanowiły oddać funkcjonariuszom znalezioną na ulicy gotówkę oraz portfel z dokumentami.

Najpierw przyszła bydgoszczanka, która znalazła na ulicy Glinki portfel. W środku znajdował się dowód osobisty należący do mężczyzny, karta bankomatowa oraz gotówka w kwocie około 35 złotych. Policjanci sprawdzili dokument. Jak się okazało, nie jest poszukiwany. Teraz mundurowi ustalają aktualne miejsce zamieszkania właściciela, aby przekazać mu jego rzeczy.

policja bydgoszcz

Natomiast jeszcze ciekawsza sytuacja miała miejsce, kiedy to do komisariatu zgłosiła się kobieta, która przekazała mundurowym znalezione na chodniku dwie karty bankomatowe oraz pieniądze w kwocie 7500 złotych. Banknoty były w nominałach 100 złotowych. Sprawą zajął się dzielnicowy. Policjant ustalił, że gotówka ta należy do starszego bydgoszczanina. Następnie wezwał do komisariatu syna tego mężczyzny, po czym razem z nim pojechał do jego ojca i przekazał mu zgubione pieniądze oraz karty bankomatowe.

(KC)

Udostępnij artykuł...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn
autor: kczelusta

Dodaj komentarz

E-sklep
platforma zakupowa dla firm


WYDARZENIA

Sorry, no posts matched your criteria.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK'u